پیام دکتر رامین آغنده دبیر علمی ششمین همایش زیبایی

 
پیام دبیر علمی ششمین همایش زیبایی

انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

27 - 25 مرداد ماه  1396

تهران - هتل المپیک

 
ششمین همایش زیبایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در شرایطی برگزار خواهد شد که درمان‌های زیبایی و استقبال از آن روزافزون شده و به عاملی اصلی برای رونق اقتصاد مطب داری دندانپزشکان بدل گشته است. در چنین وضعیتی بیماران متقاضی درمان‌های زیبایی سرگردان شده‌اند که بهترین روش رفع نیاز و درمان مشکل ایشان چه می باشد؟ ضمن آنکه در بسیاری از موارد، حتی همکاران دندانپزشک در گزینش بهترین راه درمان یا درمان‌ها مردد هستند.
اخلاق حکم می‌کند که ضمن ارزیابی کامل هر بیمار، بهترین روش‌ها ازنظر درمانی، ماندگاری و زیبایی به بیمار پیشنهاد داده شود و این مهم جز با افزایش آگاهی‌های تشخیصی و درمانی همکاران دندانپزشک امکان‌پذیر نیست. همایش پیش رو با تمرکز روی برترین روش‌های تشخیصی و کامل‌ترین روش‌های درمانی سعی در به ثمر نشاندن این مهم دارد. در این راه از سخنرانی اساتید دانشمند و فرهیخته و دلسوز انجمن بهره‌مند‌می شویم و می‌آموزیم که چگونه از این زمینه رو به گسترش، بهترین و سالم ترین خوشه چینی را داشته باشیم. چگونه بیاندیشیم، چگونه طرح درمان دهیم تا کمترین صدمه و بیشترین سود عاید بیماران شود.
فرآیند دندانپزشکی همیشه با تکنولوژی عجین بوده و پیشرفت‌های امروز در فرآیند دیجیتال، افق‌های نویی را در پیش روی ما نمایان می کند به طریقی که دور افتادن از این راه، ما را به دندانپزشکی قدیمی مبدل می‌کند. ضرورت دارد که با آموزش و به‌روز شدن با این قافله همراه باشیم و از ثمرات آن استفاده کنیم.
در این میان باید از اساتید و دانشمندان حوزه دندانپزشکی میهن مان که با اظهار نظرها و سخنرانی ها ما را در پیش برد این هدف یاری کردند تشکر کنیم و امیدواریم گام های موثری درراه اعتلای دانش دندانپزشکی کشورمان برداریم.
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران مثل همیشه بااحساس مسئولیت در این بازه زمانی خاص با تشخیص نیاز جامعه دندانپزشکان، اقدام به برگزاری همایش سه‌روزه زیبایی نموده و " اخلاق‌مداری" را به‌عنوان شعار مطرح کرده است. جا دارد که از مخلصان این انجمن و در رأس همه ریاست محترم انجمن، دکتر شهنی زاده تشکر کرده و قدر زحمات آنها را با حضور خود در این همایش بدانیم.

دکتر رامین آغنده

 
   1396/4/14 13:32


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

هفته‌ها سپری شدند، فروردین و اردیبهشت رفتند و خرداد آمد؛ خرداد سال 1368 بیش از دو دهه بود که واژگان پانزده خرداد، قیام و امام خمینی درهم آمیخته بود. خرداد، خود به خود ماه امام شده بود. بعد از انقلاب، در پانزده خرداد هر سال مردم به یاد قیام خونین شهیدان خرداد 1342 راه پیمایی می‌کردند. آن‌سال هم در حالی که مردم خود را برای مراسم پانزده خرداد آماده می‌کردند، ناگهان خبری در شهر پیچید؛ خبری تلخ و نگران کننده. خبر دادند که امام به علت بیماری قلبی در بیمارستان بستری شده است و از مردم خواسته شد تا برای سلامتی امام دعا کنند.

ادامه مطلب