برگزاری کارگاه ها در ششمین همایش زیبایی


برگزاری کارگاه ها در ششمین همایش زیبایی

انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

25 تا 27 مرداد ماه 96با توجه به اینکه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران همواره سعی در پاسخگویی به نیازهای حرفه ای و علمی همکاران دندانپزشک دارد، کارگاه‌های مختلف و متنوع علمی را در جدول برنامه های علمیششمین همایش زیبایی در سالن پارسه قرارداده است .
کارگاه دکتر علی امامقلی پور با عنوان مراحل گام به گام ترمیم CL IV   در دندان های شکسته قدامی همراه با ویدئو کارروی بیمار
کارگاه دکتر کسری طبری با عنوان Veneer Composite Layering Technique

کارگاه دکتر سعید نعمتی  با عنوان آشنایی کامل با وسایل و نحوه Finishing & Polishing در کمپوزیت ونیرکارگاه دکتر علیرضا امیر سیف الدینی  با عنوان ابهام زدایی از ناهنجاری های مفصل گیجگاهی و فکی
کارگاه دکتر امید مقدس  با عنوان آشنایی کامل با روش های جراحی استتیک لثه
کارگاه دکترغلامعلی غلامی  با عنوان Socket Preservation  کشیدن دندان ( GBR, GTR )


کارگاه دکتررامین فهیما  با عنوان Fiber Post بایدها و نبایدها

کارگاه دکترآرش رحیمی با عنوان دپیگمانتاسیون و جراحی پلاستیک لثه با لیزر

 
   1396/6/6 14:53


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

نوروز برابر با یکم فروردین ماه (روزشمار خورشیدی)، جشن آغاز سال و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران باستان است. خاستگاه نوروز در ایران باستان می‌باشد و هنوز مردم مناطق مختلف فلات ایران نوروز را جشن می‌گیرند. امروزه زمان برگزاری نوروز، در آغاز فصل بهار است. نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب می‌شود و در برخی دیگر از کشورها تعطیل رسمی است.

بنا به پیشنهاد جمهوری آذربایجان، مجمع عمومی سازمان ملل در نشست ۴ اسفند ۱۳۸۸ (۲۳ فوریه ۲۰۱۰) ۲۱ ماه مارس را به‌عنوان روز جهانی عید نوروز، با ریشهٔ ایرانی به‌رسمیت شناخت و آن را در تقویم خود جای داد. در متن به تصویب رسیده در مجمع عمومی سازمان ملل، نوروز، جشنی با ریشه ایرانی که قدمتی بیش از ۳ هزار سال دارد و امروزه بیش از ۳۰۰ میلیون نفر آن را جشن می‌گیرند توصیف شده‌است.

پیش از آن در تاریخ ۸ مهر ۱۳۸۸ خورشیدی، نوروز توسط سازمان علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد، به عنوان میراث غیر ملموس جهانی، به ثبت جهانی رسیده‌بود. در ۷ فروردین ۱۳۸۹ نخستین دورهٔ جشن جهانی نوروز در تهران برگزار شد و این شهر به عنوان «دبیرخانهٔ نوروز» شناخته شد.

ادامه مطلب