جدول برنامه کارگاه های ششمین همایش زیبایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایرانجدول برنامه سالن پارسه

ششمین همایش زیبایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران


27 - 25 مرداد ماه  1396

تهران - هتل المپیکسخنران : دکتر علی امامقلی پور

 


عنوان کارگاه : مراحل گام به گام ترمیم CL IV  در دندان های شکسته قدامی همراه با ویدئو کارروی بیمار


شرح کارگاه : در شکستگی دندان های قدامی خیلی تلاش می‌شود که دندان از نظر کانتور، رنگ، شکل و اندازه به ترکیب دهان بیمار باز گردد. عده‌ای ترمیم های کامپوزیت  CLرا تحت عنوان ترمیم‌های نامرئی نام می‌برند. یعنی پس از ترمیم خط شکسته،رنگ، کانتور و تکسچر دندان طوری درست می شود که دیگر خط شکستگی دیده نمی‌شود یا نامرئی می‌شود. آقای دکتر علی امامقلی پور در یک برنامه فشرده دو ساعته تمام مراحل  تکنیک ها و انواع کامپوزیت مصرفی و وسایل مورد مصرف را با کمک نمایش فیلم انجام درمان روی بیمارتوضیح خواهند داد. 
زمان : چهارشنبه 25 مردادماه 96 سالن پارسه
ساعت : 11:00 - 13:00

سخنران: دکتر کسری طبری
 
عنوان کارگاه : Veneer Composite Layering Technique

شرح کارگاه :یکی از بیشترین روش‌های تامین زیبایی در دندان‌های قدامی استفاده از کامپوزیت بصورت وینیر کامپوزیت لایه به لایه Veneer Composite Layering Techniqueمی‌باشد. در همین روش کار بسیار ی درمان‌های ناموفق دیده می‌شود که در این همایش تلاش ما شناخت و حل این مشکلات است، بهمین دلیل بطوردقیق موجز و فشرده این تکنیک و موارد کاربرد آن را در یک کارگاه دو ساعته توسط آقای دکتر کسری  طبری زنده روی بیمار نشان خواهیم داد. 
 
زمان : پنجشنبه 26 مردادماه 96 سالن پارسه
ساعت : 8:30 - 10:30

 
 
سخنران : دکتر سعید نعمتی


 
عنوان کارگاه : آشنایی کامل با وسایل و نحوه  Finishing & Polishing در کامپوزیت ونیر
 
شرح کارگاه:بسیاری از همکاران پس از ترمیم‌های زیبایی وینیر کامپوزیت دندان‌های قدامی در مرحله پولیش دندان در سطوح باکال، ایجاد تکسچر، ایجاد آناتومی مناسب، سطوح پروکزیمال مشکل دارند. برای این منظور روش‌ها و وسایل مختلف (آشنایی کامل با نحوهFinishing & Polishingدر کامپوزیت ونیر) توسط آقای دکتر سعید نعمتی  فرصت خیلی خوبی است تا به یک کار درمانی موفق دست یابیم.

 
زمان : پنجشنبه 26مردادماه 96 سالن پارسه
ساعت : 11:00 - 13:00
 
سخنران:
دکتر امید مقدس


 
 عنوان کارگاه : آشنایی کامل با روش های جراحی استتیک لثه

شرح کارگاه : اجرای جراحی زیبایی لثه که در دو ترم  جراحی افزایش طول تاج کلینکی دندان با برداشتن بافت نرم و یا بافت سخت و فرم دادن آن امروز بخصوص در Gummy Smile  ها خیلی مطرح است. اما این کار بسیار حساس و تکنیکی است و هر کس نباید بدون اطلاع اقدام کند چون عوارض نامناسبی دارد.
آقای دکتر امید مقدس در یک برنامه فشرده تمام تئوری و روش کار آنرا مطرح می کند تا هدف ما از این همایش که جلوگیری از موارد عدم موفقیت است  را به بهترین نحوه به انجام برساند .


 
زمان : پنجشنبه 26 مردادماه 96 سالن پارسه
ساعت : 16:00- 17:30

سخنران: دکتر غلامعلی غلامی
عنوان کارگاه : Socket Preservation  کشیدن دندان ( GBR, GTR ) (LIVE)
شرح کارگاه :یکی از نیازهای اساسی موفقیت یک ایمپلنت داشتن استخوان کافی و بافت نرم مناسب می باشد . مراقبت های خاصی در کشیدن دندان وجود دارد که پس از آن به این مهم بهتر دست می یابیم . برای این منظور کشیدن دندان بصورت روش های کم تهاجمی Minimally invasive و ترمیم حفره دندان با بایومتریال و یا استفاده از PRF و پیوند استخوان و... توصیه می شود. آقای دکتر غلامعلی غلامی که از اساتید به نام در زمینه پریودونتولوژی و ایمپلنتولوژی هستند این روش علمی را با کشیدن یک دندان و Socket Preservation  همراه با GBR و  GTR در یک کارگاه زنده دو ساعته نشان خواهند داد تا حفره دندان برای ایمپلنت آماده کنیم.

 
زمان : جمعه 27 مردادماه 96 سالن پارسه
ساعت : 8:30- 10:30

سخنران:
دکتر رامین فهیما

 
 
 عنوان کارگاه : Fiber Post بایدها و نبایدها
شرح کارگاه:بازسازی دندان‌هایی که تاج خود را از دست داده‌اند یکی از مشکلات همیشگی دندانپزشکی است .  دندانهای اندو شده به روشهای گوناگون بخصوص با استفاده از  پست کور بازسازی می شود.
یکی از راههای دیگر  بازسازی دندان استفاده از فایبر پست ها است که  توجه به تمام باید و نبایدها و روش کار  آنها  جهت درمان پایدار  و با کیفیت ضروری است .آقای دکتر رامین فهیما که از  سخنرانان توانمند و برجسته در این حیطه درمان  است با استفاده از مواد و وسایل لازم انچه در مورد فایبر پست لازم است دانسته ‌شود را در یک کارگاه دو ساعته آموزش خواهند داد. این کارگاه بصورت دمو روی مدل دندانی می باشد.


 
زمان : جمعه 27 مردادماه 96 سالن پارسه
ساعت : 11:00 - 13:00

سخنران :
دکتر آرش رحیمی
 

عنوان کارگاه : دپیگمانتاسیون و جراحی پلاستیک لثه با لیزر
شرح کارگاه: نقش لثه زیبا در لبخندی بی نقص بر کسی پوشیده نیست. لثه های دارای پیگمانتاسیون بیش از حد از جمله مواردشایع شکایت بیماران میباشد.
با کمک لیزر میتوان این مشکل را در عرض چند دقیقه با حداقل آسیب بافتی به انجام حل کرد.
در این کارگاه سعی بر این است با این روش بطور علمی و عملی آشنا شویم.

 
زمان : جمعه 27مردادماه 96 سالن پارسه
ساعت : 14:00 - 15:30

 
 
   1396/5/14 17:15


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
6.1/10 (تعداد آرا 7 نفر )
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما