پیام دکتر لیلا صدقی دبیر اجرایی علمی ششمین همایش زیبایی

پیام دبیر  اجرایی علمی

ششمین همایش زیبایی

انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

27 - 25 مرداد ماه  1396

تهران - هتل المپیک


 
زیبائی در دندانپزشکی
باز شناخت چالش‌های کاربردی
فضای دندانپزشکی کشور را همیشه یک پدیده خاص درمانی که اغلب در اقتصاد مطب داری نقش تعیین کننده دارد، فرا می گیرد. دیر زمانی نیست که ایمپلنت تمام کنگره‌ها و فضاهای حقیقی و مجازی را در برگرفته و امروز زیبایی در دندانپزشکی نه تنها در کشورمان بلکه در سراسر جهان وارد عرصه گردیده است.
دندانپزشکی زیبایی موضوعی است که اگر در فضای اینترنتی آنرا جستجو کنید میلیون ها میلیون مورد را یافت خواهد شد. این پدیده زیبایی در دندانپزشکی، از دنیای هنر در سطح جهانی گرفته تا مردمان معمولی، بر آنها تاثیر گذاشته است.
بسیاری بیماران امروز به مطب‌ها می‌روند و تقاضا می‌کنند که خط لبخندشان درست شود حتی عکس و اسلاید و فیلم هم همراه‌شان دارند. اصطلاح لامینیت چینی و کامپوزیت زیبایی درمان عام شده است.
اکنون در بازبینی یک پرونده علمی ملاحظه شده که دندانپزشکی زیبایی بیشترین مشکلات را داشته که با توجه به سهولت ظاهری این کارها، متاسفانه در برخی موارد با پیچیدگی موارد عدم موفقیت روبرو می شود .
در پنج رشته تخصصی ترمیمی، پروتز، پریو، ارتودنسی و جراحی، دندانپزشکی زیبایی بطور مستقیم نقش دارد. بهمین دلیل است که دانش آن احتیاج به تفکر علمی در بسیاری زمینه‌ها دارد . دریک بیمار ممکن است هم نیاز جراحی، هم مشکل پریو، هم ترمیمی، هم پروتز و هم ارتودنسی داشته باشد تا به یک زیبایی مطلوب برسد.
همایش 27 -25 مرداد ماه 1396به تمام این کارهای بین رشته‌ای می پردازد. ضمن آنکه هر درمان خاص دندان پزشکی را بطور ویژه آموزش می دهند.
از همه همکاران دعوت می شودکه در این همایش که برای جلوگیری از بروز مشکلات کارهای زیبایی طراحی شده است حضور می یابند.  از اساتید گرانقدر بخصوص  دکتر رامین آغنده دبیر علمی همایش که صمیمانه تمام تلاش خود را برای برگزاری این همایش بکار بستند سپاسگزارم، به امید دیدار


 

دکتر لیلا صدقی

  

   1395/6/31 16:12


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
4.5/10 (تعداد آرا 6 نفر )
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما